UAB LAUKO DANGOS savo klientams padeda sukurti bei įgyvendinti įvairaus sudėtingumo aplinkotvarkos projektus. Bendrovės išskirtinumas – be standartinių aplinkotvarkos sprendimų, savo klientams pasiūlyti ir nestandartinių produktų bei paslaugų, tokių kaip liejamų akmenukų grindinio įrengimas, betoninių mažosios kraštovaizdžio architektūros elementų liejimas ir gamyba, pilnavidurės WPC (medžio/plastiko kompozito) lentos įvairiems apipavidalinimams ir kt.

Kas mes esame?

Esame įsitikinę, kad tiksliausiai į šį klausimą galėtų atsakyti mus pažįstantys žmonės – mūsų klientai, architektai, tiekėjai bei kolegos. Už mus kalba mūsų darbai. Nemėgstame girtis, bet patinka kai pagiria :).  Na, o jeigu reikėtų save apibūdinti vienu sakiniu, tai LAUKO DANGOS yra savo darbą mėgstančių ir išmanančių darbuotojų komanda, nuolatos auganti, kartu su kraštovaizdžio architektais kurianti bei įgyvendinanti privačių ir visuomeninių erdvių aplinkotvarkos sprendimus.

Įmonė rūpinasi savo klientais ir siūlo jiems platų spektrą paslaugų ir produktų, susijusių su aplinkotvarka ir kraštovaizdžio apipavidalinimu, kartu užtikrindama kokybiškas paslaugas bei aptarnavimą.

BetoFormos

Kitokios kraštovaizdžio architektūros formos

Daugiau informacijos

Liejamos akmenukų dangos

Išskirtinės, tvirtos ir ilgaamžės

Daugiau

Velostotelė

Padedame Jums padėti sau patiems

Daugiau informacijos

WPC PILNAVIDURĖS LENTOS

Pilnavidurės medžio ir plastiko kompozito ( wpc ) lentos

Daugiau informacijos

Kontaktai ir rekvizitai

Susiekite su mumis jau dabar

Kontaktai