Terrabase Classic danga

Terrabase Classic – vandeniui laidus liejamos dangos grindinys

Terrabase Classic yra novatoriška patentuota grindinio danga, suteikianti dekoratyvinį, šiuolaikišką, vandeniui pralaidų paviršių, naudojant mūsų sertifikuotas liejamos dangos sistemas. Danga yra tinkama pėsčiųjų takams ir vietoms, kuriose kartais vyksta lengvųjų automobilių eismas, įskaitant važiuojamąsias kelio dalis ir automobilių stovėjimo vietas.

Priklausomai nuo jūsų poreikių, Terrabase Classic gali būti naudojama tiesiogiai ant daugelio tinkamų paviršių. Potencialiai ji gali būti įrengta tiesiai ant žemės, visai be, ar su minimaliu kasimu, ar be reikalaujamo bordiūro.

Terrabase Classic yra poringas, leidžiantis vandeniui prasiskverbti/persisunkti per paviršių ir už jo, kai yra įrengtas tinkamas pagrindas, leidžiantis drenuotis prasiskverbiančiam vandeniui.

Į Terrabase Classic dangų asortimentą įeina mūsų sertifikuotos 6 mm ir 10 mm Addaset, Addabound ir Terrabound liejamų poringų dangų paviršių sistemos.

Terrabase Classic dangos naudojamos

  • Pėsčiųjų takams
  • Dviračių takams
  • Rekreacinėms teritorijoms ir poilsio zonoms
  • Važiuojamąjai kelio daliai
  • Paveldo objektams

Privalumai

Suteikia natūraliai atrodančią, besiūlę apdailą, užtikrinančią stiprumą ir ilgaamžiškumą

Dangai įrengti nereikia jokių didelių įrenginių (klotuvų, vibrovolų ir pan.).

Nėra būtinas asfalto ar betono pagrindas.

Ilgaamžė

Bordiūras gali būti produkto dalis.

Greitas įrengimas.

Danga laidi vandeniui

Jeigu jums reikalinga labiau natūraliai atrodanti apdaila, naudojant didesnius akmenukus, prašome pažiūrėti į mūsų Terrabase Rustic liejamas vandeniui laidžias dangas su 6–10 mm užpildo mišiniu.

 

Terrabase Clasic dangų asortimento pavyzdžiai:

ADDASET

ADDABOUND

TERRABOUND

Posted in Uncategorized @lt.