Apie mus

UAB LAUKO DANGOS savo klientams padeda sukurti bei įgyvendinti įvairaus sudėtingumo aplinkotvarkos projektus. Bendrovės išskirtinumas – nestandartinių produktų ir paslaugų teikimas aplinkos tvarkymo darbuose: kietųjų liejamų grindinio dangų iš akmens mišinių įrengimas, kraštovaizdžio architektūros elementų liejimas ir gamyba, visi aplinkos tvarkymo darbai.

Kas mes esame?

Esame įsitikinę, kad tiksliausiai į šį klausimą galėtų atsakyti mus pažįstantys žmonės – mūsų klientai, architektai, tiekėjai bei kolegos. Už mus kalba mūsų darbai. Nemėgstame girtis, bet patinka kai pagiria :).  Na, o jeigu reikėtų save apibūdinti vienu sakiniu, tai LAUKO DANGOS yra ambicingų bei veržlių profesionalų komanda, nuolatos auganti, kartu su kraštovaizdžio architektais kurianti bei įgyvendinanti privačių ir visuomeninių erdvių aplinkotvarkos sprendimus.

Įmonė rūpinasi savo klientais ir siūlo jiems platų spektrą paslaugų ir produktų, susijusių su aplinkotvarka ir kraštovaizdžio apipavidalinimu, kartu užtikrindama kokybiškas paslaugas bei aptarnavimą.

 

Susisiekite su mumis ir apie mūsų teikiamas paslaugas papasakosime išsamiau.

info@laukodangos.lt

Atsiliepimai

default image

Kvalifikuoti meistrai, puikus vadovas tikrai išmanantis savo darbą bei jį mėgstantis. Tad jeigu kam reikia 200% rekomenduoju.

Aušra

Atliko nemažai darbų mūsų sklype. Sąžiningi. Kokybiški. Olegas, Vilnius

Olegas

default image

Įmonė 2018 m. balandžio mėn. tvarkė tvorą, ruošė pastolius pavėsinei. Darbus
atliko kvalifikuotai, tvarkingai, laiku. Darbininkai darbštūs, sumanūs ir tvarkingi (kas labai šiais laikais retas dalykas). Atliekant
darbus, korektiškai pateikė savo pasiūlymus, kaip racionaliau būtų įgyvendinti
mano lūkesčiai. Po atlikų darbų darbo vieta palikta tvarkinga..” Saulius, Vilniaus raj.

Saulius

Esu patenkinta savo pasirinkimu. Tiek išlieta akmenų danga, kuri yra lygi ir neslidi, tiek ir įmone bei jos darbuotojais, kurie šią dangą įrengė – tvarkingi, mandagūs ir gerai atliekantys savo darbą. Diana, Vilniaus raj.

Diana, Vilnius