Liejamos akmenukų grindinio dangos

Trumpai apie dangų gamintoją

UAB Lauko dangos Lietuvoje pristato ir atstovauja Jungtinės Karalystės kompaniją Addagrip, kuri jau nuo 1980-jų metų, yra viena pirmaujančių pramoninių dervų dangų gamintojų bei kuri kuria ir gamina aukščiausios kokybės specialiomis dervomis surištų akmens mišinių liejamos ir purškiamos dangos produktus. Kompanija savo veikloje ypatingą dėmesį skiria aplinkos apsaugos reikalavimams bei nuolatinei mokslinių tyrimų ir plėtros programai, kuria nuolat siekia sukurti kiek įmanoma nekenksmingų aplinkai produktų asortimentą.

Kodėl verta rinktis Addagrip liejamas akmenukų dangas?

Patirtis

Addagrip yra gamintojai, kūrėjai ir dervų sistemų tiekėjai, turintys beveik 40 metų prekybos istoriją ir patirtį dervos dangų pramonėje. UAB Lauko dangos atstovaudama gamintoją, siūlo platų šios kompanijos liejamų grindinio dangų asortimentą, kurie atitiktų individualius kiekvieno projekto poreikius.

Kokybė ir garantija

Addagrip produkcija yra vienintelė Jungtinėje Karalystėje BBA sertifikuotų įvairių liejamų vandeniui laidžių grindinio dangų sistemų Addaset, Addabound ir Terrabound gamintoja. BBA – yra Jungtinės Karalystės institucija, atliekanti statybos produktų tikrinimą, testavimą, produktų patvirtinimą ir jų sertifikavimą.
Addagrip dangas gali įrengti tik kompanijos apmokyti ir patvirtinti rangovai, kas užtikrina, kad jos produktai bus įdiegti pagal kompanijos griežtus standartus ir atsakingai laikantis BBA sertifikacijos reikalavimų. Kompanijos patvirtintų rangovų tinklą sudaro Jungtinėje Karalystėje ir užsienio šalyse veikiantys bei atstovavimo teisę turintys rangovai.

UAB Lauko dangos yra oficialus Addagrip kompanijos produkcijos atstovas ir rangovas Lietuvoje bei Latvijoje. Mes turime apmokytas techninio personalo bei dangų įrengimo komandas, kurios suteiks visą reikiamą informaciją apie mūsų atstovaujamos kompanijos produktus bei atsakingai ir kokybiškai įrengs šias grindinio dangas jūsų pageidaujamose vietose. Mes siūlome greitą ir efektyvią pavyzdinę paslaugą, kuri padės jums pasirinkti tinkamiausią dangos variantą atvykdami pas jus su visais turimais grindinio dangų pavyzdžiais.

Susisiekite su mumis, kad galėtume aptarti jūsų projekto ypatumus ir mes užtikriname, kad rasime jums tinkamiausią dangos variantą atsižvelgiant į individualius jūsų poreikius.

_________________________

Aukštos kokybės liejamos akmenukų grindinių dangos

Sertifikuotas produktas

Addaset išlieta danga suteikia lygų, šiuolaikišką, sunkiai nudėvimą ir mažai priežiūros reikalaujantį paviršių, naudojant gamtinių ir perdirbtų užpildų asortimentą. Užbaigtas paviršius – besiūlė išlieta kiemo grindinio danga, kuri yra lanksti ir poringa, turinti UV apsaugą ir tinkanti tiek privačiam, tiek ir komerciniam naudojimui.

_________________________

Sertifikuotas produktas

Addabound liejama danga išlaiko visas Addaset liejamos dangos sąvybes, su papildoma nauda –mažiausiai 25 % dangos mišinio yra pagaminta iš perdirbto turinio. Užbaigtas paviršius – besiūlė išlieta kiemo grindinio danga, kuri yra lanksti ir laidi vandeniui, turinti UV apsaugą ir tinkanti tiek privačioms, tiek ir visuomeninėms erdvėms.

_________________________

Sertifikuotas produktas

Terrabound liejama danga suteikia lygų, šiuolaikišką, sunkiai nudėvimą ir mažai priežiūros reikalaujantį paviršių, naudojant gamtinių ir perdirbtų užpildų asortimentą. Užbaigtas paviršius – besiūė išlieta kiemo grindinio danga, kuri yra lanksti ir laidi vandeniui bei tinkanti tiek buitiniam, tiek ir komerciniam naudojimui.

_________________________

Terrabase Rustic yra novatoriška patentuota poringos liejamos dangos paviršiaus sluoksnio sistema, kurioje naudojamas 6–10 mm užpildas, skirtas suteikti maksimaliai natūralią ir paprastą išvaizdą takams ir įvažiavimams. Ši danga tinka projektams, kuriuose betono ar asfalto pagrindas nėra arba negali būti naudojamas.

_________________________

Terrabase Classic yra novatoriška patentuota poringos liejamos dangos paviršiaus sluoksnio sistema, naudojant mūsų BBA patvirtintas liejamų dangų Addaset, Addabound ir Terrabound sistemas, siekiant suteikti šiuolaikinę užpildo išvaizdą takams ir įvažiavimams projektuose, kuriuose betono ar asfalto pagrindas nėra arba negali būti naudojamas.

_________________________

Addacolor liejamos dangos išlaiko visus mūsų standartinės išlietos dangos grindinio privalumus ir idealiai tinka tiems projektams, kuriems reikia spalvų. Adadacolor danga yra atspari UV ir idealiai tinka logotipams, modeliams ir dizainams, ribų žymėjimui, taip pat įprastiniams projektams pageidaujantiems spalvinių intarpų ar elementų.

_________________________

Addastone Tree Pit danga yra suprojektuota taip, kad būtų sukurta patrauklus ir estetiškai malonus poringo grindinio vaizdas, naudojant įvairius natūralius arba perdirbtus užpildus. Danga gali būti iš epoksidinės dervos, arba atsparaus UV poliuretano, kurie yra sumaišyti su tinkamu natūraliu arba perdirbtu 6–10 mm frakcijos mišiniu.

_________________________

Liejamos dangos paviršius gali būti įrengiamas ant:

Asfalto – idealus pagrindas, nes jis tinka visų tipų eismui, kuris gali susidaryti. Danga gali turėti lankstumo, kas padeda išvengti judėjimo sukeliamų dangos pažeidimų. Gali būti tinkama naudojimui ant jau esančių asfalto paviršių. Idealiu atveju, šviežiai išlietam asfaltui turėtų būti leidžiama susigulėti ne mažiau kaip 7 dienas, prieš įrengiant liejamos dangos paviršių.

Betono – taip pat tinka visų tipų eismui, kuris gali susidaryti, tačiau betono sujungimo  siūlės (deformacinės įpjovos) turi atsispindėti ant liejamos dangos paviršiaus. Šviežiai išlietam betonui turėtų būti leidžiama susigulėti mažiausiai 14 dienų.

Suspaustos smulkintos uolienos (skalda) –  liejamas grindinio dangos paviršius gali būti įrengiamas ant gerai sutankinto pagrindo, skirto pėsčiųjų ir lengvųjų automobilių judėjimui. Šiuo atveju liejama akmenukų grindinio danga turėtų būti įrengiama mažiausiai 35 mm storio.

Konstruktyvas ADDASET, ADDABOUND, TERRABOUND Automobiliu aikstele

Konstruktyvas ADDASET, ADDABOUND, TERRABOUND Pesciuju dviraciu takai

Konstruktyvas TERRABASE RUSTIC & CLASIC Automobiliu aikstele

Konstruktyvas TERRABASE RUSTIC & CLASIC Persciuju dviraciu takams, aikstelems PRIVACIOMS ERDVEMS

Konstruktyvas TERRABASE RUSTIC & CLASIC Persciuju dviraciu takams, aikstelems VISUOMENINEMS ERDVEMS


 ____________________________

PRIEŽIŪRA IR EKSPLOATAVIMAS

Įrengtus ADDASET, ADDABOUND, TERRABOUND, ADDACOLOR, TERRABASE RUSTIC, TERRABASE CLASIC grindinio dangų paviršius rekomenduojama reguliariai valyti, pašalinant nuo grindinio paviršiaus lapus ir smulkias medžiagas, kad būtų išvengta samanų augimo, ar galimų dėmių susidarymo.

AUGMENIJA

Didžiąją dalį augmenijos galima lengvai pašalinti naudojant įprastą ploviklį ir jėgos plovimą/šveitimą. Jeigu tai nėra efektyvu, sąmanas ar išaugusias piktžoles reikia apdoroti tinkamu herbicidu. SVARBU! Prieš pradėdami naudoti bet kokią cheminę medžiagą, atlikite bandymą mažoje zonoje, užtikrinant kad įrengtos dangos spalva nepasikeis.

Atkreipkite dėmesį, kad dėmės gali atsirasti dėl buvimo saulėje, jei paviršiai nelaikomi švarūs (laiku nepašalinus nukritusius lapus, įvairias šiukšles ir t.t.).

TINKAMAS/ NETINKAMAS DANGOS EKSPLOATAVIMAS

Addagrip liejamų grindinio dangų paviršiai buvo sukurti įprastiniam pėsčiųjų ir transporto priemonių eismui, todėl, kur tik įmanoma, turėtų būti užtikrinta apsauga nuo netinkamo dangos naudojimo.
Netinkamu dangos naudojimu laikomas sunkių objektų atsiradimas ant įrengtos dangos, pvz., konteineriai, sunkusis transportas ir kt. Sunkūs daiktai neturėtų būti velkami per įrengtos dangos paviršių, kad būtų išvengta bet kokio pažeidimo, įbrėžimo ir kt. poveikio.
Eksploatuojant dangą ir važinėjant transporto priemonėms su dygliuotomis padangomis, gali atsirasti įbrėžimai ar kitokie pažeidimai.

Ant šviesios spalvos Addagrip dangų gali atsirasti automobilių padangų žymės, kurias galima pašalinti slėginiu plovimu, kaip nurodyta žemiau.

VALYMAS

Bendrasis paviršiaus valymas gali būti atliekamas šalto slėgio plovimu, iki maksimalios 150 bar normos, kad nuo įrengtos dangos būtų pašalinti nešvarumai ir susikaupęs purvas. Vanduo turėtų būti pilamas naudojant slėginį purkštuvą, kuris turėtų būti laikomas ~200 mm virš įrengtos Addagrip dangos. Pasirūpinkite, kad paviršius nebūtų pažeistas per didelio vandens slėgio. Jeigu paviršius yra užterštas bet kokiomis cemento ar betono dėmėmis, jas galima pašalinti, naudojant atskiestą druskos rūgštį arba panaudojant specialius tokiems valymams skirtus valiklius. Visais atvejais mes rekomenduojame pirmiausia atlikti bandomąjį valymą nedidelei zonai, kad būtų patvirtintas pasirinktos priemonės tinkamumas. 

Jeigu paviršius buvo užterštas kramtomąja guma, ją geriausia pašalinti, šaldant ir nugramdant nuo dangos paviršiaus.

Atsiradusios alyvos dėmės turėtų būti kuo greičiau pašalintos, naudojant specialius valiklius. kad būtų išvengta alyvos įsigėrimo į dangą ir ilgalaikių dėmių susidarymo.

Dangų gamintojo rekomenduojami valikliai liejamoms dangoms:

Alyvos dėmės gali būti pašalintos naudojant Sea-Chem valiklį alyvos dėmių valymui:
http://www.sea-chem.co.uk/webstore.html#!/~/product/category=5049037&id=13724014
Guminių padangų žymės gali būti pašalintos naudojant Sea–Chem valiklį padangų žymių valymui:
http://www.sea-chem.co.uk/industrial/janitorial/tyremarkremover.html

PAŽEISTOS DANGOS REMONTAS

Pažeisti paviršiai turi būti suremontuojami kuo greičiau, kaip tik įmanoma. Susisiekite su rangovu, kuris įrengė dangas.

SNIEGAS IR LEDAS

Sniego ir ledo zonos gali būti apdorojamos naudojant druskos mišinius ir tirpalus, tačiau tai gali būti kenksminga augalams, ir gali pakenkti aplinkiniams metalo ar betono paviršiams. Pernelyg didelis sniego kiekis turi būti nuvalytas, kad nebūtų pakenkta Addagrip liejamos dangos paviršiui. Nenaudokite vielinių ledo valymui skirtų šepečių, kurie gali pažeisti įrengtą dangą.

Sniego ir ledo pašalinimui gali būti naudojami alternatyvūs ekologiški ledo šalinimo valikliai, tačiau pradžioje jie turi būti išbandyti ant nedidelio ploto, užtikrinant kad Addagrip dangos nebūtų pažeistos ar susilpnintos.

____________________________

Dangų gamintojas Addagrip atkreipia dėmesį į tai, kad nors ir gamindamas produkciją daro viską, kad Užsakovui būtų pateikta tiksli pavyzdžiuose nurodyta produktų spalva, šie užpildai yra iš natūralios medžiagos, kuri, dėl natūralių gamtinių priežasčių, gali nežymiai pakeisti išvaizdą ir spalvą. Kai kurie žvyro ir drožlių produktai gali atsitiktinai turėti nedideles geležies mineralų koncentracijas, dėl kurių, priklausomai nuo oro sąlygų, gali susidaryti nežymūs rūdžių dėmių plotai. Šie geležies mineralai natūraliai patenka į žvyro nuosėdas ir dangų gamintojas Addagrip negali būti laikomas atsakingu už bet kokius nuostolius ar žalą, patirtą dėl tokių dėmių atsiradimo.