Tamsoje švytinti danga STARPATH

Pristatome naujieną – tamsoje švytinčią dangą STARPATH

Pristatome STARPATH – šviesą spinduliuojančią dervos dangą, kurią liejant naudojame naują fotoiliumistencinę technologiją.

Naujoji STARPATH danga paverčia įprastines Addaset, Addabound, Terrabound ir Terrabase Rustic dangas į šviesą skleidžiančius kelius.

Inovatyvios technologijos dėka, liejant akmenukų dangas, galime panaudoti laisvą UV spindulių energiją ir sukurti apšviestų kelių efektą. Kuomet UV spindulių prisotintos granulės sumaišomos su liejamos akmenukų dangos mišiniu, išlieta danga tamsoje pradeda švytėti ir išsilaiko iki 10 valandų.

Ši naujovė idealiai tinka tiems projektams, kurie, nenaudojant tradicinių apšvietimo elementų, reikalauja neryškaus aplinkos pašvietimo. Taip atsisakoma ne tik techninės priežiūros, bet ir kitų išlaidų, susijusių su apšvietimu.

Kartu su Addaset, Addabound, Terrabound ar Terrabase Rustic akmenukų danga galima rinktis mėlyno ar žalio atspalvio švytėjimą.

Privalumai:

  • Tvarus aplinkai
  • Ekonomiškas apšvietimo būdas
  • Neryškios šviesos apšvietimas
  • Tinkamas vietovėms, kuriose nėra galimybės elektriniam apšvietimui
  • Mažai priežiūros
  • Dekoratyvus
  • Mažinantis taršą

 

Addagrip Eco-Disk

Naudojant STARPATH technologiją, Eco-Disk siūlo ekonomiškai efektyvų ir energiją taupantį apšvietimą. Apšvietimui naudojama UV spindulių energija, kuri generuoja šviesą specialiame disko formos korpuse. Šis pašvietimo būdas labai tinkamas naudoti dviračių takuose, pėsčiųjų takeliuose, privažiavimo keliuose.

Eco-Disc galima rinktis melsvo arba žalsvo atspalvio.

Kaip grindinio pašvietimą galima naudoti komerciniuose objektuose – ofisuose, gamyklose, pagalbinėse patalpose ir pan., taip pat parkuose ir kitose viešose erdvėse. Neturint elektros – tai puikus būdas užtikrinti apšvietimą tamsiu paros metu.